Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí divize elektro

SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice

Pod Stromovkou 205, Litvínovice

Lenka Šimánková
387 203 521

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 65 000,- Kč

Mzda: je smluvní- bude upřesněna.
Náplň práce: zodpovědnost za TPV elektro (návrhy a cenové nabídky rozvaděčů, příprava výrobní dokumentace), vedení oddělení nákupu elektro komponentů pro výrobu, řízení výroby a zkoušení rozvaděčů.
Požadavky: VŠ vzdělání-obor elektrotechnika, přehled v sortimentu PLC, FM, jistících prvků, zkušenosti z projekční práce TPV elektro, praxe ve výrobě výhodou, schopnost vedení týmu o cca 40 pracovnících, znalost AJ (slovem i písmem).
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, možnost jazykových kurzů ve firmě, příspěvek na obědy v místní restauraci nebo stravenky.