Práce Nabídka zaměstnání

ANALYTIK DAT Z MĚŘENÍ

EGC - EnerGoConsult ČB s.r.o.

Čechova 727, České Budějovice

Detail firmy

František Kysnar

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 24 000,- až 35 000,- Kč

místo výkonu práce: Čechova 727, České Budějovice
požadavky: vysokoškolské vzdělání (minimálně bakalář), vysoká znalost MS Excel a tvorby maker, orientace v relačních databázích, základní znalost SQL, samostatnost, ochota učit se, flexibilita
výhodou: pokročilá znalost C#, praktické zkušenosti, znalost JavaSkript, CSS, HTML, zkušenosti s vývojem web aplikaci ASP.NET MCV
náplň práce: analýza a kontrola dat z oblasti energetiky
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email fkysnar@egc-cb.cz