Práce Nabídka zaměstnání

ASISTENT/KA PRODEJE

OKNO - TREND s.r.o.

nám. Švabinského 961, České Budějovice

Detail firmy

Marek Přech
606 822 407

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 000,- Kč

Náplň práce: prezentace plastových oken, dveří, stínící techniky a souvisejícího zboží, vedení obch. jednání; vyhledávání nových zákazníků se zaměřením na koncové zákazníky, samostatná obchodní činnost; udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky; úzká spolupráce s vedením společnosti, plus související; administrativa.
Požadujeme: obchodní zkušenosti (v oboru) z přímého kontaktu se zákazníky; znalost práce na PC; velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování; zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost; obchodního ducha, orientaci na výsledek; čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: zaměstnání u stabilní společnosti, zajímavou kreativní práci; potřebné technické vybavení; nástupní plat 19000 Kč +motivující finanční ohodnocení; zaškolení.
Nástup: dohodou.
Benefity: mobilní telefon, notebook, provize z prodeje, příspěvek na stravování.
Své životopisy s průvodním dopisem zasílejte na e-mail: prech@okno-trend.cz.
Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.