Práce Nabídka zaměstnání

ASISTENT/KA PRODEJE

Občanské sdružení Muzeum Vltavínů - ČB

Pražská tř. 1815, České Budějovice

Detail firmy

Zdeňka Cibulková
724 881 522

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 28 000,- Kč

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, anglický jazyk - slovem i písmem, praxe v oboru vítána, příjemné a reprezentativní jednání, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, dynamická a komunikativní osobnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: prodej šperků, aranžování výlohy, komunikace se zákazníky, práce s pokladním systémem, úklid prodejny, práce s počítačem
Zam. výhody: zaměstnanecká sleva, provize z prodeje, navýšení dovolené po prodloužení pracovní smlouvy, příplatek na stravné, bonusy
Kontakt telefonicky (8:00 - 11:00 hod.), zaslat životopis na e-mail.