Práce Nabídka zaměstnání

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Renata Steinbauerová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- až 45 000,- Kč

Požadujeme: VŠ vítána / SŠ stavební, vzdělání v oboru pozemní stavitelství, autorizace podmínkou (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr), praxi v oboru alespoň 3 roky, řidičský průkaz sk. B, časovou flexibilitu, dobrý zdravotní stav, manažerské schopnosti, komunikativnost.
Náplň práce: samostatné, pečlivé, odborné zodpovědné a hospodárné řízení stavby; zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům; řízení a koordinace pracovníků i kapacity subdodavatelů; soulad s uzavřenými smlouvami o dílo; kontrola průběhu zakázek (termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad, s PD atd.); řízení více realizací.
Vhodné pro uchazeče hlavně z Jihočeského kraje (stavby České Budějovice a Tábor), Středočeského kraje a Prahy.
Nástupní plat 40 000 Kč - 45 000 Kč, po zapracování 50 000 Kč.
Nástup: ihned.
Kontakt: Renata Steinbauerová, +420 702 283 480, renata@pradast.cz.
Adresa: PRADAST, spol. s r.o., Sosní 949/27, 373 73 Štěpánovice u Českých Budějovic.