Práce Nabídka zaměstnání

HLAVNÍ TECHNIK/ČKA STAVEB

TECHO CB, s.r.o. - areál firmy TECHMAT

Vrbenská 2082, České Budějovice

Detail firmy

Jakub Jasiak
387 222 147
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 21 800,- až 30 000,- Kč

Osobní předpoklady: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost; logické myšlení a prostorová představivost; příjemné vystupování; pozitivní vztah k řemeslu a manuální práci a orientace na zákazníka a plnění cílů; aktivní přístup ke svěřeným úkolům; zájem učit se novým věcem a technologiím.
Požadujeme: SŠ /VŠ stavebního směru; zkušenosti/orientaci ve stavebním oboru výhodou; autorizace výhodou; trestní bezúhonnost; časovou flexibilitu; aktivní řidič skupiny "B"; zkušenosti s vedením staveb; samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost.
Náplň práce: odpovědnost za odborné a pečlivé provádění střešních plášťů šikmých i plochých střech a hospodárné řízení staveb; zaměřování staveb a konstrukcí; kontrola a vedení staveb, zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi a subdodavatelům; vedení interních výkazů prací a stavebního deníku; řízení a koordinace pracovníků i subdodavatelů; řízení více realizací; kontrola průběhu zakázek, objednávání materiálu atd.
Nabízíme: smlouvu na hlavní pracovní poměr nebo možno DPP, DPČ; zázemí stabilní a prosperující ryze české společnosti; odborné zaškolení v průběhu zkušební doby; otevřený a pohodový kolektiv; zajímavé firemní slevy; stravenky po zkušební době; možnost dalšího vzdělávání a školení v oblasti střešních konstrukcí; nástup ihned/dohodou; fixní měsíční mzdu + odměny dle provedených výkonů; telefon, notebook, automobil
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 7:00-15:30 hod.).