Práce Nabídka zaměstnání

IT specialista /specialistka

Attavena, o.p.s.

Husova tř. 622, České Budějovice

Detail firmy

Andrea Smržová
774 223 887

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- Kč

Náplň práce:
poskytování přímé IT podpory zaměstnancům v kancelářích a v terénu (hledání chyb a jejich oprava, správa tiskáren, správa desítek počítačů na SW i HW úrovni),
podílení se na návrhu strategií a řešení optimalizace IT služeb a infrastruktury,
řešení nákupu a evidence firemní techniky,
zajišťování a spravování IT služby včetně OS Windows, Microsoft Windows Serveru, SalesForce a WordPress,
péče o lokální počítačovou sít a firemní Google Workspace.
Požadujeme:
dobrou všeobecnou orientaci v IT,
dobré organizační schopnosti, pečlivost,
schopnost samostatně řešit zadané úkoly,
znalost MS Windows 10 na administrátorské úrovni,
znalost MS Windows Server 2016 na administrátorské úrovni,
znalost Google Workspace na administrátorské úrovni,
základní znalosti HW, schopnost detekce problému na uživatelském PC,
základní znalost Active Directory,
základní znalosti síťové problematiky,
alespoň uživatelská znalost WordPressu vítána,
alespoň základní znalost HTML/CSS vítána,
znalost SalesForce 10 na administrátorské úrovni vítána,
řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
práci v menším tvůrčím týmu,
podporu osobního a profesního růstu,
spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl,
možnost i zkráceného úvazku, rozvržení pracovní doby dohodou