Práce Nabídka zaměstnání

MISTR/OVÁ

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Kněžskodvorská 2277, České Budějovice

Detail firmy

Novotná
602 355 341

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 28 500,- až 30 000,- Kč

Zkušební doba: 3 měsíce.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Hlavní pracovní náplň: metodické řízení podřízených, schvalování docházky, samostatné řízení a organizace výroby, zpracování denních plánů, zajištění řádného chodu svěřeného oddělení, operativní vyřízení nedostatků ve výrobě a odstraňování jejich příčin.
Požadované vzdělání: střední odborné- strojírenské obory.
Požadujeme: ŘP sk. B, základní znalost práce na PC.
Délka požadované praxe v oboru: min. 2 roky.
Další specifikace: zásady změn výkresové dokumentace a zpracování technické dokumentace, základy technologie v zakázkové i kusové výrobě, znalost nakupování materiálů, práce s projektovou dokumentací.
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízení, práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.