Práce Nabídka zaměstnání

NÁSTROJAŘ/KA

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Kněžskodvorská 2277, České Budějovice

Detail firmy

Blanka Novotná
389 016 222

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Náplň práce: montáž forem a ostříhovacích nástrojů.
Požadavky: vyučení v oboru nástrojař výhodou, délka praxe v oboru min. 5 let, spolehlivost, flexibilita a samostatnost, zodpovědnost za odvedou práci, loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zam. benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.