Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA TISKAŘSKÉHO STROJE:TISKAŘ/KA

BBH Tsuchiya s.r.o.

Prostřední 2807, České Budějovice

Detail firmy

Personální odd.

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

BBH Tsuchiya s.r.o. je dceřinou společností mezinárodní společnosti Tsuchiya Group se sídlem v Japonsku působící v automobilovém průmyslu.
Náplň práce: obsluha tiskařského stroje, kontrola kvality dle stanovených postupů, základní úkony obsluhy- nastavení, údržba, čištění….
Požadujeme: vyučení v technickém oboru (není podmínkou, zaučíme), dobrý zdravotní stav, práci ve vícesměnném provozu.
Nabízíme: zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s moderním designem, zaškolení, práci v příjemném kolektivu, příspěvek na stravování, příspěvek za odpracované roky a jiné benefity, nástupní mzdu 25.000-30.000 Kč, dle zkušeností a praxe.
Životopis zasílejte na uvedený e-mail: personalni@bbhcz.com.
Nástup: možný ihned.