Práce Nabídka zaměstnání

POKLADNÍ/K

BM ČESKO s.r.o. - ČB

J. Boreckého 1661, České Budějovice

Detail firmy

Ivana Baxová
267 289 176, 608 745 528

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 875,- až 56 875,- Kč

Pracovní pozice vhodná i pro OZP s 1.-2. stupněm invalidity.
Pracovní náplň: práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky.
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu- práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup: možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz.