PRACOVNÍK/ICE VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT V PROJEKTU KOMUNITNÍ PRÁCE NOVOHRADSKÁ

Městská charita České Budějovice

Žižkova tř. 309, České Budějovice

Detail firmy

Renata Vobejdová
731 604 478
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 170,- Kč

Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Místo působnosti: České Budějovice
Popis pracovní pozice
- práce v sociálně vyloučené lokalitě ve městě České Budějovice,
- doučování dětí,
- realizaci volnočasových aktivit,
- spolupráce dobrovolníky a poskytovateli sociálních služeb v lokalitě,
- spolupráce se školami, jež navštěvují děti z lokality.
Požadujeme:
- trestní a morální bezúhonnost,
- flexibilitu, osobnostní zralost, schopnost přizpůsobit komunikaci různým skupinám osob,
- schopnost práce v týmu a respektování kulturních odlišností,
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
- schopnost trávit většinu pracovního času v terénu či přirozeném prostředí obyvatel lokality
Nabízíme:
- práci na DPP s pracovní dobou v odpoledních hodinách (zpravidla 2 x 4 hodiny/týdně)
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
- možnost zaučení a metodické podpory
- možnost podílet se na vývoji služby
- možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka
- pravidelné vzdělávání v problematice komunitní práce
- možnost stáže v rámci spolupracujících organizací v ČR
- pravidelné týmové supervize
- vhodné pro studenty, nástup možný ihned
- odměna: 170 Kč/hod
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete mailem motivační dopis, strukturovaný životopis a kontakt na případné reference na adresu renata.vobejdova@cbudejovice.charita.cz