Práce Nabídka zaměstnání

REGISTROVANÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA do směnného provozu

Švepešová,Hněvsová
385 521 296

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 400,- až 42 200,- Kč

Požadavky: ukončené vyšší nebo vysokoškolské zdravotní vzdělání (Bc. Mgr.), nebo střední zdravotní a praxe na obdobné pozici (dříve registrace MZ), spolehlivost, fyzická zdatnost a bezúhonnost.
Nástup: ihned.
Náplň práce: zdravotní úkony bez odborného dohledu pro klienty/seniory.
Práce ve směnném nepravidelném režimu (převážně 11,5 hod. směna, cca 37,5 hod./týden).
Nástupní platové zařazení: platová třída 10. (plat dle délky odborné praxe ), 30 400 - 42 200 Kč + zákonné příplatky za noční, so+ne, po zapracování osobní ohodnocení.
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Firemní benefity: ošacení, stravování, 6 týdnů dovolené, příplatky z FKSP na organizací placené akce.