Práce Nabídka zaměstnání

SENIOR JAVA/JS BACKEND - WEB DEVELOPER

Broker Consulting, a.s. - České Budějovice

Biskupská 131, České Budějovice

Detail firmy

Ilona Kovaříková
731 537 641

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 52 000,- až 70 000,- Kč

místo výkonu práce: Biskupská 131, České Budějovice

požadavky: minimálně úplné středoškolské vzdělání, míra samostatnosti odpovídající schopnostem a chuti, seniorní pragmatická vyzrálost a efektivita, velmi dobré znalosti v oblasti Java-based backend systémů a ideálně i JS-based frontendových řešení, samostatnost při návrhu a implementaci funkčních celků. znalost anglického jazyka na úrovni B2

náplň práce: SW vývoj komplexních, business-critical, inhouse rešení, kterými ročně proteče cca 1 mld Kč; integrace s širokou škálou externích systémů. adaptace stávajících řešení na moderní technologie

zaměstnanecké výhody: stravenky, sicks day, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, multisport karta, příspěvek do cafeterie

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo emailem.