Práce Nabídka zaměstnání

SKLADNÍK, SKLADNICE

VELPACK s.r.o., provozovna

Vřesová 731, České Budějovice

Kmoch
721 709 546; 774 945 707

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Jsme malá firma s rodinnou atmosférou, kam hledáme samostatného parťáka do skladu se zahradními, plechovými produkty.
Náplň práce: příjem zboží, výdej zboží dle objednávek, práce s ručním paletovým vozíkem, balení, plnění, tisk, lepení, etiketování, kompletování krabic, pomocné práce, úklid pracoviště, inventarizace. Průkaz na VZV není podmínkou.
Pracovní doba: po-pá 6:00-14.30 hod.
Požadujeme: ochotu pracovat, dochvilnost, samostatnost, ŘP. sk.B-výhodou (středně velká dodávka), fyzickou zdatnost (nejtěžší kus 40 kg).
Vše Vás naučíme.
Zaměstnanecké výhody: sleva na produkty spa4relax.
Nástup: ihned.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: info@velpack.cz.