Práce Nabídka zaměstnání

SPECIALISTA V OBCHODĚ - ZBRANĚ, TLUMIČE, TERMOVIZE

Šubrt cz s.r.o. - Kněžskodvorská ul.

Kněžskodvorská 2559, České Budějovice

Detail firmy

Šubrt

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Náplň práce:
- Testování nových produktů a sdílení poznatků v kanálech (FB, IG, články, časopisy)
- Interakce se zákazníky
- Doplňování nového zboží na eshop
- Emailová komunikace
- Marketingová spolupráce s výrobci
- Vyhledávání nových produktů v zahraničí
- Příjem zboží, prodej, komunikace s dodavateli
- Drobná administrativa
Zaměstnanecké benefity
- Veškeré zboží (zbraně,oblečení,..) možné nakoupit za pořizovací ceny!
- Mzda 25 000 až 35 000 Kč
- Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků
- Zajímavé a dynamické zaměstnání
- Možnost učit se novým věcem
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost firemní rekreace v luxusním penzionu na Horské Kvildě
- Stravenkový paušál
- Možnost testování nových technologií a produktů (taktické, termovizní přístroje, tlumiče)
Osobní předpoklady a dovednosti:
- Aktivní přístup, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- Výborné komunikativní schopnosti
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Samostatnost, pečlivost, důslednost
- Anglický jazyk výhodou
- Zálibu ve střelectví, přebíjení, myslivosti IT a nových technologií výhodou
- Vůle na sobě pracovat a vzdělávat se
- Zbrojní průkaz (skupina D výhodou)
- Trestní bezúhonnost
Něco málo o nás
Moc rádi přijmeme do týmu nového kolegu který chce mít práci jako koníčka, stejně jako my
Chceme od tebe chuť se dále posouvat a rozvíjet věci dál.
Jsme přední dovozci/prodejci v oblasti loveckých/střeleckých potřeb v ČR. Zastupujeme několik světových výrobců zde v ČR z oblasti zbraní, nočního vidění, termovizních přístrojů, tlumičů a oblečení. V nabídce máme široký sortiment výrobků s nejnovějšími technologiemi od výrobců z celého světa. Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh. Podívej se na stránky zbrane.subrt.cz kde zjistíš víc.

Svůj životopis a motivační dopis odesílejte na email fsubrt@subrt.cz.