Práce Nabídka zaměstnání

TECHNIK/ČKA OBCHODU

OKNO - TREND s.r.o.

nám. Švabinského 961, České Budějovice

Detail firmy

Marek Přech
606 822 407

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 500,- Kč

Pracovní náplň:
- prodej plastových oken, zimních zahrad, žaluzií, parapetů a souvisejícího zboží
- vyhledávání nových zákazníků, se zaměřením na koncové zákazníky, samostatná obchodní činnost
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
- provádění průzkumu obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní
- zaměřování stavebních otvorů v terénu
- úzká spolupráce s vedením společnosti, pravidelný reporting + související administrativa
- plnění stanovených obchodních plánů.
Požadujeme: obchodní zkušenosti (v oboru) z přímého kontaktu se zákazníky, znalost práce na PC, velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ŘP "B", technickou zručnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost, obchodního ducha, orientaci na výsledek, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: zaměstnání u stabilní společnosti, zajímavou kreativní práci, potřebné technické vybavení, nástupní plat 20 500 Kč + motivující finanční ohodnocení, kancelářské zázemí, zaškolení
Nástup: dohodou.
Benefity: služební automobil, mobilní telefon, notebook, provize z prodeje, příspěvek na stravování.
Své životopisy s průvodním dopisem zasílejte na e-mail prech@okno-trend.cz. Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.