Práce Nabídka zaměstnání

TECHNOLOG/ŽKA VÝROBY

Avire s.r.o.

Okružní 2615, České Budějovice

Jana Nováková
387 005 611, 724 984 930

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Požadavky: aktivní přístup, samostatnost, chuť a schopnost učit se novým věcem, SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro (vhodné i pro čerstvé absolventy), znalost AJ na středně pokročilé úrovni, znalost práce na PC, zkušenosti z oblasti výroby jsou vítány.
Náplň práce: tvorba pracovních postupů a jejich optimalizace, odpovědnost za výstupy výrobních procesů a jejich soulad s požadavky kvality a bezpečnosti, zajišťování výrobních strojů a nástrojů, udržování a tvorba výrobní dokumentace, spolupráce s vývojovým oddělením na vývoji nových produktů a jejich zavedení do výroby.
Nabízíme: zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodní a prosperující společnosti, získání zkušeností, osobní rozvoj, vzdělávání nejen v oblasti techniky, výuka AJ v pracovní době, firemní telefon a číslo s možností soukromého využití, příspěvek na stravování, podpora zdravého životního stylu, týden dovolené navíc, odpovídající mzdové ohodnocení, roční bonus za plnění osobních cílů.