Práce Nabídka zaměstnání

VÝKONNÝ ASISTENT/ VÝKONNÁ ASISTENTKA

BELIS+ s.r.o.

Rudolfovská tř. 476, České Budějovice

Rysová
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok)- zástup za MD s možností dalšího prodloužení smlouvy.
Pracovní náplň: příprava a evidence smluv (nájemní, pojistní, kupní …); příprava podkladů ke mzdám a personalistice; příjem a vystavování faktur (SW Duel); příprava podkladů vč. zpracování přehledů a analýz k jednání; zajištění chodu kanceláře jednatele společnosti; různorodá a zajímavá práce s velmi širokým rozsahem činností.
Požadavky: základní účetní a ekonomické znalosti; zodpovědnost, samostatnost; spolehlivost a pečlivost v plnění úkolů; smysl pro organizaci a pořádek; odolnost vůči stresu; znalost AJ výhodou.
Bližší informace: zkrácení úvazku možné.
Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, závodní stravování.
Kontakt: e-mailem.