Offline

BrickHouse s.r.o. nabízí velký dům za cenu malého bytu!

Dnes je doba, kdy je lepší mít peníze v nemovitostech. A nebojte se jít do velkých prostorů. Máme tu tip, za cenu třípokojového bytu v Plzni můžete mít zděný dům o pěti místnostech. Nevěříte? Čtete dále!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Jarní úklid před Velikonocemi zajistí ÚKLID PRESTO

Jaro se blíží, slunce už začíná hřát a svými paprsky pronikat přes okna k nám do bytů. Tedy, pokud máte okna čistá, aby mohly sluneční paprsky projít? A abyste si je pak mohli na velikonoční svátky hezky ozdobit? Nemáte? Nejvyšší čas zavolat na správné místo, čtěte dále, poradíme!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Necelých sto metrů zástavby nabízí úžasný prostor pro rodinu

Máme pro vás úžasný únorový tip! Už jste viděli projekt na přízemní zděný dům BRICK 3+KK? Dobré metry, dobrá cena, rychlá výstavba!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Přízemní dům s velkou užitnou plochou, to je dům BRICK 4+KK PREMIUM

Pokud hledáte přízemní dům pro rodinu s dětmi s půdorysem do „L“, jste na správném místě. Jedinečnou nabídkou je BRICK 4+KK PREMIUM od BRICKHOUSE.CZ

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

S obytňákem za zimní pohodou

Vydejte se do přírody a potěšte se pohledem na zasněženou krajinu z pohodlí obytného vozu. I když bude venku mráz, vy budete mít teplo, ať už se vydáte kamkoliv. Obytný vůz od ObytnakyPlzen.cz vás nikdy nezklame!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Postavte dům pro sebe i své auto s firmou BrickHouse s.r.o.

Větší, patrový a dokonce s garáží – zajímavé dispoziční řešení pro větší rodinu, podívejte se!

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Kdo vám postaví v dnešní době levný zděný domek? No, přece Brickhouse s.r.o.!

Doba nám přináší nepříjemné stoupání cen ve všech oblastech, a to i ve stavebnictví. My ale víme, kde ještě máte šanci pořídit malý domek, který je cenově dosažitelný. Představujeme vám přízemní zděný dům BRICK 2 + kk - od společnosti BrickHouse s.r.o.!

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Listopadové toulání s obytňákem je romantické

Ani krátké dny a dlouhé noci vás nemusí odradit od cestování. Zvláště, když obytňáky z Plzně vám poskytnou ten největší komfort. Nemusíte se bát, že někde v noci na parkovišti budete mrznout!

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Budou Vánoce, co si nadělit velký rodinný dárek v podobě obytného vozu?

Obytné vozy se hodí celoročně! Jaro, léto, podzim, zima, s obytňákem je to prima. A všechna tato období se hodí výlety s obytným vozem od prověřené firmy.

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Zima se blíží, ale obytné vozy z Plzně se jí nebojí

I když je letní sezóna za námi, Obytné vozy Plzeň jsou v kurzu celoročně, a tak prodej pokračuje! Obytné vozy mají topení, takže v nich můžete spát i v zimě!

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Chcete stavět? Plzeňská firma BrickHouse s.r.o. právě teď nabízí nové ceny domů na klíč!

I když je podzim, stále si můžete plnit sny a k tomu patří plánování. Podívejte se na nové ceny u patrových zděných domů i bungalovů u plzeňské stavební firmy BrickHouse s.r.o.

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Prázdniny končí, ale prodej obytných vozů pokračuje!

Cestovat i bydlet - komfort v jednom balení. Užijte si krásné podzimní dny v obytném voze od dodavatelů Obytňáky Plzeň! Nabídka je pestrá, vozy v mnoha provedeních už od necelého miliónu korun! Neplaťte zbytečně za dopravu a ubytování!

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ